Lektorský TÝM

Mgr. Ing. Lukáš Szlaur

"Jsem psycholog a terapeut se zaměřením na problematiku rodiny, zvládání stresu, životní rovnováhu a koučink v oblasti work-life balance. Více než 20 let řídím vzdělávací organizaci Institut EuroSchola. Život považuji za cenný dar a byla by škoda ho prožít v nespokojenosti. Věřím, že se s tím dá něco dělat. Pokud mne přizvete na chvíli na Vaši cestu, budu pro Vás pracovat jako "srdcař"."

Pro více informací navštivte web www.nasrodinnypsycholog.cz/personalie-a-kontakt.


Mgr. Johana Pytlíčková

"Jsem instruktorkou Lesní mysli (finský koncept sebepéče a seberozvoje zasazený do přírodního prostředí) a jógy. Provázím lidi na cestě znovunavázání kontaktu se sebou samými a s přírodou. Vycházím z ekopsychologie, ekokoučování,  nature mindfulness a "embodimentu". Zajímám se o vlivy přírody na fyzické i duševní zdraví člověka. Ráda kolem sebe šířím radost a pozitivní energii. "

Pro více informací navštivte www.johanapytlickova.cz či Instagram S přírodou k sobě.

Vedle našich jedinečných zkušeností se společně vzděláváme v oblasti přírodní terapie - absolvovali jsme například výcvik ekofacilitace v Itálii, metodický kurz Zdivočet!? aneb Jak využít přírodu při terapii a koučování a nyní jsme zahájili tříletý výcvik Wild Mind u americké asociace Animas Valley Institute (v ČR díky institutu pro ekoterapii Klidem).

© 2023 LESs stress. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!